Вітаємо Вас на сайті 

Факультету медицини і фармації 

Дніпровський державний медичний університет

Новини

             Вітаємо всіх  студентів та співробітників факультету медицини і                                                                      фармації!!!

         ШАНОВНІ   СТУДЕНТИ!

  

Ознайомтеся з «Алгоритмом дій на випадок підозри захворювання на COVID-19»

  

1.  Якщо Ви занедужали і у Вас з`явилися симптоми гострого респіраторного вірусного захворювання (кашель, підвищення температури тіла, нежить, загальна слабкість тощо), зателефонуйте

на гарячу лінію COVID-19   0 800 500 474   (067 611 08 86)

та заступнику декана.

2. Якщо у Вас крім цих симптомів, є задишка, стійкій біль у грудній клітці, значне підвищення температури, діарея, порушення свідомості – здійсніть виклик екстреної медичної допомоги за номером 103.

                                                            Обов’язково сповістіть свою страхову кампанію та свою фірму-посередника!

3. Диспетчер 103 здійснить опитування за алгоритмом. Надайте йому достовірну інформацію. Диспетчер визначить Ваш стан за показами і направить бригаду екстреної медичної допомоги.

4. Якщо у вас показів до госпіталізації немає, не пізніше наступного дня обов’язково потрібно пройти тестування на визначення РНК COVID-19 (ПЛР - тест) та сповістити деканат про результат. У разі позитивного тесту ПЛР ви повинні піти на самоізоляцію строком на 14 діб.

5. Намагайтеся ізолюватися в окремій кімнаті, яку є можливість провітрювати, а також харчуйтеся й готуйте їжу окремо. Пам`ятайте про особисту та загальну гігієну!

 

 Більше інформації стосовно COVID-19    за посиланням:

https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

 

БЕРЕЖІТЬ  СЕБЕ!!!

Декан факультету

Козлов Сергій Володимирович

д.мед.н., професор


Шановні студенти!

Вітаємо вас на сайті факультету медицини і фармації Дніпровського державного медичного університету!

Дніпровський державний медичний університет (ДДМУ) - один з визнаних провідних вузів України, широко відомий в нашій країні та за її межами як центр вищої медичної освіти та медичної науки. За час багаторічної плідної праці в академії сформувались знаменні традиції з підготовки висококваліфікованих спеціалістів та авторитетні наукові школи. В нашій академії запроваджена система заходів, спрямованих на підготовку професійних медичних кадрів високої кваліфікації, на проведення наукових досліджень в сфері експерементальної та клінічної медицини спрямованих на запровадження нових медичних технологій, діагностики та лікування на зміцнення здоров'я громадян України.

Факультет медицини та фармації - один з найстаріших факультетів. Його історія заснування починається з 1937 року, коли було оголошено набір студентів на 1-й курс спеціальність "Педіатрія". З 2016 року на факультеті розпочато підготовку студентів зі спеціальності "Магістр медицини". На сьогоднішній день на факультеті навчаються понад 1000 студентів.

На факультеті працюють студентські гуманітарні організації, художня студія, фотостудія, студентська родина, спортклуб, поетична студія, благодійне об'єднання, прес-клуб, колектив художньої самодіяльності та інше. Студенти нашого факультету мають право проживати в комфортабельних гуртожиткак, користуватися розвиненою спортивною базою, яка включає спортивний комплекс, басейн, заміський оздоровчий студентський табір.

Двері Дніпровського державного медичного університету завжди відкриті для тих, хто бачить своє покликання в служінні медицини! Якщо ви вирішили стати лікарем - рятувати людське здоров'я і життя - ласкаво просимо до нас!

З повагою, Декан факультету медицини і фармації ДДМУ,

доктор медичних наук, професор Сергій Володимирович Козлов


Заступники декана 

Інспектори

Потапова Тетяна Миколаївна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри медико-соціальної експертизи і реабілітації ФПО, віповідальна за навчально-виховну роботу зі студентами за фахом "Фармація, промислова фармації" 1-5 курсів 


Ткаченко Анжела Віталіївна

Відповідальна за роботу зі студентами за спеціальностями   "фармація,промислова фармація", "фармація",(вітчизняні та іноземні), денна та заочна форма навчання


Акимова Клавдія Борисівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінікології, відповідальна за навчально-виховну роботу зі студентами 1-5 курсів "Медицина" (контракт).


Морозова Оксана Вікторівна

Відповідальна за роботу зі студентами 3-6 курсів "Медицина" іноземні студенти та 1-4 курсів "Ерготерапія".


Кулагін Олександр Олександрович

Кандидат медичних наук, доцент кафедри гігієни, екології та охорони праці відповідальний за навчально-виховну роботу зі студентами 3-5 курсів "Медицина" (бюджет) та 1-4 курсів "Ерготерапія".


Хвостик Яна Володимирівна

Відповідальна за роботу зі студентами 1-5 курсів "Медицина", вітчизняні студенти


 

Увага!!!

Єдиним офіційним сайтом Дніпровського державного медичного університу являється  http://dsma.dp.ua. За інформацію, представлену від імені ДДМУ на інших сйтах, університет відповідальності не несе.